CND Shellac Apribot

CND™ Shellac Apribot is een warme abrikoos/peach gellak met een zachte pearl finish. De kleur oogt fris, vrouwelijk en modern – ideaal voor voorjaars- en zomersets, bruidsnagels en klanten die een subtiele maar toch bijzondere nude/peach-tint willen.

Op voorraad

SKU
CND - SHEL-APR
€ 30,24
 
€ 19,99
€ 24,19
incl. BTW
excl. BTW: € 19,99

Beschrijving / CND Shellac Apribot

CND™ Shellac Apribot 7,3 ml – warm abrikoos met pearl finish (TPO & HEMA-vrij)

CND™ SHELLAC™ Apribot – zachte abrikoos-perzikkleur voor een frisse, elegante look

CND™ SHELLAC™ Apribot is een zachte abrikoos/perzik-tint die de nagels een natuurlijke, frisse en verzorgde uitstraling geeft. Deze kleur is perfect voor voorjaars– en zomerlooks, bruidsnagels of klanten die houden van een subtiele, feminine tint zonder te fel te zijn.

In combinatie met de CND™ SHELLAC™ Base Coat en Top Coat zorgt Apribot voor een hoogglanzende, krasbestendige afwerking met tot 14+ dagen draagcomfort, zonder de natuurlijke nagel te verdikken of te beschadigen.

Eigenschappen CND Shellac Apribot

Zachte abrikoos/perzikkleur met een frisse, natuurlijke uitstraling
Ideaal voor salonklanten die een subtiele, elegante tint willen
Tot 14+ dagen mooie, hoogglanzende nagels
Uitharding in CND LED-lamp volgens officieel CND-protocol
Dun als nagellak, sterk als gel – geen dikke of onnatuurlijke nagels
Eenvoudig, gecontroleerd verwijderen met CND Offly Fast Remover
Werkwijze:

Voorbereiden & ontvetten volgens CND-protocol.
CND Shellac Base Coat dun aanbrengen, uitharden in CND LED-lamp.
1–2 dunne lagen CND Shellac Apribot aanbrengen, vrije rand sealen, elke laag uitharden.
Afwerken met CND Shellac Top Coat, uitharden en plaklaag verwijderen.

CND SHELLAC Apribot is ontwikkeld voor professioneel gebruik in nagelstudio’s, schoonheidssalons en pedicures. Perfect voor saloneigenaars en nagelstylisten in België en Nederland die hun klanten een betrouwbare, langhoudende gellak in een zachte nude/peach tint willen aanbieden.

Meer informatie

Merk CND
Collectie Shellac
Kleur Oranje
Type Gellak kleuren
Effect pearl
Europese verantwoordelijke Naam: beautysyge, SL, Email: klantenservice@revlon.com, Telefoonnummer: +34934009300, Land: Spanje, Stad: Barcelona, Straat: Carrer Tirso de Molina, Huisnummer: 40, Postcode: 08940, Aanvullende adresgegevens: Cornellà de Llobregat, Referentie: CND
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: CND Shellac Apribot
Uw waardering:
loader
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.