IBD Stick Primer – Zure Primer 14ml voor Maximale Hechting

IBD Stick Primer – Zure Primer 14ml voor Maximale Hechting

Op voorraad

SKU
IBD-ST-PRIM
 
€ 15,50
€ 18,76
incl. BTW
excl. BTW: € 15,50

Beschrijving / IBD Stick Primer – Zure Primer 14ml voor Maximale Hechting

IBD Stick Primer – Zure primer voor een ongeëvenaarde hechting

 

De IBD Stick Primer is een zure primer die speciaal is ontwikkeld om de hechting tussen de natuurlijke nagel en kunstproducten te versterken. Of je nu werkt met builder gels, acryl of gelpolish, deze primer zorgt voor een uitzonderlijk stevige binding en voorkomt problemen zoals lifting of loslaten.

Dankzij de krachtige en betrouwbare formule is de IBD Stick Primer ideaal voor klanten met moeilijke of problematische nagels waarbij standaard primers onvoldoende hechting bieden. Het product droogt snel aan de lucht en bereidt de nagel optimaal voor op elke verdere behandeling.

Deze primer wordt wereldwijd gebruikt door professionele nagelstylisten die streven naar de hoogste kwaliteit en duurzaamheid. De IBD Stick Primer is eenvoudig in gebruik: breng een dunne laag aan op de natuurlijke nagel, laat drogen en vervolg direct met gel, acryl of gelpolish.

Kies voor IBD Stick Primer 14ml en ervaar maximale hechting, langdurige resultaten en de zekerheid van professionele kwaliteit.

Meer informatie

Merk IBD
Collectie Primer
Kleur geen
Type Primers
Materiaal Zuur
Europese verantwoordelijke Naam: MSL Solution Providers, Email: info@msl.io, Telefoonnummer: +441706282960, Land: Ierland, Stad: Dublin, Straat: Upper Pembroke Street, Huisnummer: 26, Postcode: D02 X361, Aanvullende adresgegevens: Suite 5385, Referentie: msl.io
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: IBD Stick Primer – Zure Primer 14ml voor Maximale Hechting
Uw waardering:
loader
Bezig met laden...

U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.